Vinçlerimiz

  • Bu sayfayı Paylaş
  • Facebook'da paylaş
  • Twiter'da paylaş
  • Whatsapp'da paylaş
  • Google Plus'da paylaş
  • E-posta gönder
  • Linkedin'de paylaş
Efendel Nakliyat Vinç Hizmetleri   31

Vinçlerimiz


Efendel Vinç ailesi olarak vinç kiralama taleplerinizin tamamını geniş araç filomuz ile sağlamayı amaçlamaktayız. Ağır nakliyat ya da proje çalışmalarının söz konusu olduğu yükleme ve boşaltma işlemlerinin yüksek yerlerde yapılması gerektiği durumlarda vinçlerden yararlanılmaktadır.

Bilgi Talebi
Vinçlerin firmalar tarafından ediniminin kiralamadan daha zor olması ve sorumluluğunun daha fazla olmasından dolayı kiralama hizmetinden yararlanan firmalar daha çoğunluktadır. Yüksek yerlerde yapılacak işler yükleme ya da boşaltmaya konu olan işler konusunda vinç kiralama hizmetlerini İzmir başta olmak üzere tüm ilçeleriyle beraber sunmaktayız. Profesyonel anlamda vinç kiralama hizmeti içerisinde vinçlerle beraber operatörlü ya da operatörsüz kiralama da gerçekleştirebilmek size sağlanacak diğer avantajlardan biri olarak hizmetler içerisinde size sunulmaktadır. Taşıma, yükleme, şantiyelerde kat aralarına malzeme verme, Çelik yapılarda Çelik kolon ve kiriş montajı gibi işlerde, yüksek yerlerde klima ya da daha farklı elektronik cihaz montajlarında, uydu montajlarında, gemiden yük boşaltma ya da yükleme gibi, denizde duba montajı gibi ulaşılması zor insan gücünün tehlike altında olduğu yerlerde kullanabileceğiniz vinç kiralama hizmetlerini Efendel vinç çatısı altında sağlıklı ve güven içerisinde bulabilirsiniz.

35 Tonluk Çift Kırma Hi-Up Vinç
80 Tonluk Çift Kırma Hi-Up Vinç
45 Tonluk Çift Kırma Hi-Up Vinç
30 Tonluk Çift Kırma Hi-Up Vinç
40 Tonluk Çift Kırma Hi-Up Vinç
25 Tonluk Tek Kırma Hi-Up Vinç
50 Tonluk Çift Kırma Hi-Up Vinç
100 Tonluk Çift Kırma Hİ-UP Vinçlerimiz ile ağırlık, yükseklik fark etmeksizin yapılacak tüm işleriniz için kesin sonuçlar oluşturan geniş bir araç portföyümüz bulunmaktadır.

Vinçlerin kendi içindeki özellikleri taşıma kapasiteleri çıkabilecekleri yükseklikler bulunabileceği alanlar ve kullanabileceği uygun zeminlere göre değişiklik göstermektedir. Bu anlamda araç portföyümüzde yer alan her türlü ihtiyacınıza cevap verecek çeşitli araçlarımızla tüm sorunlarınızın hızlı ve güvenilir bir şekilde giderilmesini sağlamaktayız.
Efendel Group çatısı altında bulunan Efendel vinç 35 yılı aşkın süredir hizmet sektöründe edindiği tecrübelerden yola çıkarak günümüz teknolojisine uyarladığı yeni hizmet anlayışı ve ahlakı ile sizlere kusursuz sorunsuz ve güvenilir hizmet vermenin gururunu yaşamaktadır. İzmir başta olmak üzere tüm ilçelerine ve çevre illere sağladığımız birden fazla hizmetimiz ile sizlerle işbirliği içerisinde çalışmayı sabırsızlıkla bekliyor olacağız.

+90 232 478 1 666